Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Lublin Zachodni

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Lublin Zachodni обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:54 з вокзалу Вроцлав Головний. Останній потяг до Lublin Zachodni вирушає о 16:58. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок MORCINEK. Поїздка тим потягом триває 05:38. На маршруті Вроцлав ГоловнийLublin Zachodni курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Lublin Zachodni.

05:54
11:32
EuroPodorozh - значок годинника 5h 38min
IC 62102
10:03
16:25
EuroPodorozh - значок годинника 6h 22min
IC 62100
16:58
23:12
EuroPodorozh - значок годинника 6h 14min
IC 82102

Проверьте расписание PKP для других городов