Забронювати та купити квиток на потяг – легко!

Ви лише за два кроки від омріяної подорожі потягом, яку можете самостійно спланувати завдяки сервісу EuroPodorozh!

Бронювання та купівля квитків на потяги онлайн

Наші рішення

EuroPodorozh – це система пошуку залізничних сполучень, що об’єднує пропозиції найбільших перевізників Польщі та Європи. Тут ви знайдете зручні сполучення та придбаєте залізничні квитки до популярних міст Європи, таких як: Париж, Лондон, Рим чи Берлін, а також на потяги до Варшави, Кракова, Познані та Вроцлава. Сервіс дозволяє спланувати поїздку та купити квиток на поїзд онлайн, не виходячи з дому. Станьте своїм власним туристичним агентством!

Подорожі по Польщі та Європі - залізничні квитки онлайн

Наша мета

Ми знаємо, наскільки цінний ваш час ... особливо під час подорожей! Адже є стільки місць, які варто відвідати! Наша мета — полегшити вашу самостійну подорож потягом і заощадити Ваш час. Завдяки роботі нашої команди Ви можете легко спланувати свою подорож, а також швидко і без зайвих зусиль знайти та купити залізничні квитки до таких європейських міст, як: Амстердам, Мюнхен чи Барселона та польських міст, таких як: Гданськ, Бидгощ, Закопане або Сопот. Заплануйте свою подорож і відвідайте саме те, що ви хочете!

EuroPodorozh - квитки на потяг онлайн

Чому ми?

Тому що ми йдемо в ногу з часом і знаємо, наскільки важливі мобільність і незалежність. Саме таку можливість дає наш сервіс, де ви можете запланувати подорож своєї мрії. На основі наших перевірених рішень та багаторічного досвіду, Ви зможете оптимізувати свою мандрівку з точки зору ціни, комфорту, безпеки та економії часу. Залишились запитання? Телефонуйте нам, ми з радістю відповімо на них!

Забронювати та купити квиток на потяг – легко!

EuroPodorozh це сервіс, з допомогою якого ви можете запланувати подорож своєї мрії та купити квиток на потяг всього за два кроки! Швидкий пошук залізничних сполучень по Польщі та Європі, найнижчі ціни в злотих, простий процес оплати кредитною карткою, онлайн або традиційним переказом – це переваги сервісу, на які найчастіше звертають увагу наші клієнти. Париж, Лондон, Варшава, Краків, Берлін, Гданськ і Мюнхен. З нами ви доберетеся потягом туди, куди забажаєте.
Переконайтеся самі - Бронюйте та купуйте - це так просто

Команда TravelTECH

EuroPodorozh - бренд польської технологічної компанії TravelTECH Sp. z o.o., що працює в галузі туризму з 2006 року. EuroPodorozh - сервіс, розроблений командою фахівців - експертів, програмістів, аналітиків і тестувальників, які, співпрацюючи з користувачами сайту, безперервно піклуються про найвищу якість наданих рішень. Наша команда постійно працює над новими функціями веб-сайту та збагачує пропозицію новими сполученнями. Ми віримо, що ефект нашої роботи допоможе в процесі придбання квитків і здійснення ваших мрій про незабутню подорож.