Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Краків Головний

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Краків Головний обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 01:15 з вокзалу Вроцлав Головний на вул. marsz. Jozefa Piłsudskiego 105, 50-001 Wrocław. Останній потяг до Краків Головний вирушає о 21:14. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ODRA. Поїздка тим потягом триває 02:50. На маршруті Вроцлав ГоловнийКраків Головний курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Краків Головний на вул. Plac im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1. 31-154 Kraków.

01:15
05:54
EuroPodorozh - значок годинника 4h 39min
IC 83172
04:55
08:17
EuroPodorozh - значок годинника 3h 22min
TLK 53173
06:03
09:04
EuroPodorozh - значок годинника 3h 1min
IC 6300
07:25
10:42
EuroPodorozh - значок годинника 3h 17min
IC 7300
08:56
11:56
EuroPodorozh - значок годинника 3h 0min
IC 6302
09:45
13:13
EuroPodorozh - значок годинника 3h 28min
IC 73104
11:34
14:58
EuroPodorozh - значок годинника 3h 24min
IC 8304
12:57
16:00
EuroPodorozh - значок годинника 3h 3min
IC 7200
13:35
16:38
EuroPodorozh - значок годинника 3h 3min
IC 5312
15:15
18:10
EuroPodorozh - значок годинника 2h 55min
IC 57

Проверьте расписание PKP для других городов