Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Хожув Батори

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Хожув Батори обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 10:03 з вокзалу Вроцлав Головний. Останній потяг до Хожув Батори вирушає о 23:33. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок BOLKO. Поїздка тим потягом триває 01:56. На маршруті Вроцлав ГоловнийХожув Батори курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Хожув Батори.

10:03
11:59
EuroPodorozh - значок годинника 1h 56min
IC 62100
20:29
22:47
EuroPodorozh - значок годинника 2h 18min
IC 84100
23:33
02:27
EuroPodorozh - значок годинника 2h 54min
TLK 61170

Проверьте расписание PKP для других городов