Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Пшеворск

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Пшеворск обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 01:15 з вокзалу Вроцлав Головний. Останній потяг до Пшеворск вирушає о 17:40. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WAWEL. Поїздка тим потягом триває 04:56. На маршруті Вроцлав ГоловнийПшеворск курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Пшеворск.

01:15
08:33
EuroPodorozh - значок годинника 7h 18min
IC 83172
06:03
11:11
EuroPodorozh - значок годинника 5h 8min
IC 6300
07:25
13:07
EuroPodorozh - значок годинника 5h 42min
IC 7300
08:56
14:01
EuroPodorozh - значок годинника 5h 5min
IC 6302
09:45
15:47
EuroPodorozh - значок годинника 6h 2min
IC 73104
11:34
17:13
EuroPodorozh - значок годинника 5h 39min
IC 8304
15:15
20:11
EuroPodorozh - значок годинника 4h 56min
IC 57
15:33
21:25
EuroPodorozh - значок годинника 5h 52min
IC 5314
17:40
23:09
EuroPodorozh - значок годинника 5h 29min
IC 6304

Проверьте расписание PKP для других городов