Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Лєшно

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Лєшно обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 02:55 з вокзалу Вроцлав Головний. Останній потяг до Лєшно вирушає о 23:45. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок HEWELIUSZ. Поїздка тим потягом триває 00:47. На маршруті Вроцлав ГоловнийЛєшно курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Лєшно.

02:55
04:11
EuroPodorozh - значок годинника 1h 16min
IC 38172
04:15
05:17
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 65150
05:37
06:44
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 68101
06:53
07:45
EuroPodorozh - значок годинника 52min
IC 6504
07:33
08:36
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
IC 48100
08:33
09:37
EuroPodorozh - значок годинника 1h 4min
IC 65102
09:54
10:47
EuroPodorozh - значок годинника 53min
IC 3806
10:57
11:44
EuroPodorozh - значок годинника 47min
IC 6502
11:30
12:36
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 48102
12:48
13:43
EuroPodorozh - значок годинника 55min
IC 3514

Проверьте расписание PKP для других городов