Розклад PKP для відношення Вроцлав Головний - Косцян

Сполучення PKP на маршруті Вроцлав Головний – Косцян обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 02:55 з вокзалу Вроцлав Головний. Останній потяг до Косцян вирушає о 23:45. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок MIESZKO. Поїздка тим потягом триває 01:07. На маршруті Вроцлав ГоловнийКосцян курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Косцян.

02:55
04:30
EuroPodorozh - значок годинника 1h 35min
IC 38172
04:15
05:34
EuroPodorozh - значок годинника 1h 19min
IC 65150
05:37
07:01
EuroPodorozh - значок годинника 1h 24min
IC 68101
06:53
08:00
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 6504
07:33
08:53
EuroPodorozh - значок годинника 1h 20min
IC 48100
08:33
09:53
EuroPodorozh - значок годинника 1h 20min
IC 65102
09:54
11:01
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 3806
11:30
12:54
EuroPodorozh - значок годинника 1h 24min
IC 48102
12:48
13:59
EuroPodorozh - значок годинника 1h 11min
IC 3514
14:55
16:04
EuroPodorozh - значок годинника 1h 9min
IC 3512

Проверьте расписание PKP для других городов