Розклад PKP для відношення Піла - Варшава Центральна

Сполучення PKP на маршруті Піла – Варшава Центральна обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:03 з вокзалу Піла на вул. 64-900 Pila. Останній потяг до Варшава Центральна вирушає о 15:09. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ZAMOYSKI. Поїздка тим потягом триває 04:20. На маршруті ПілаВаршава Центральна курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Варшава Центральна на вул. Aleje Jerozolimskie 54, Warszawa.

05:03
09:40
EuroPodorozh - значок годинника 4h 37min
IC 81110
11:29
15:49
EuroPodorozh - значок годинника 4h 20min
IC 83100
15:09
19:29
EuroPodorozh - значок годинника 4h 20min
IC 82100

Проверьте расписание PKP для других городов