Розклад PKP для відношення Піла - Ходзеж

Сполучення PKP на маршруті Піла – Ходзеж обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 09:13 з вокзалу Піла. Останній потяг до Ходзеж вирушає о 21:19. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок GWAREK. Поїздка тим потягом триває 00:14. На маршруті ПілаХодзеж курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Ходзеж.

09:13
09:28
EuroPodorozh - значок годинника 15min
IC 86102
11:09
11:24
EuroPodorozh - значок годинника 15min
IC 83106
13:10
13:25
EuroPodorozh - значок годинника 15min
IC 84102
15:06
15:21
EuroPodorozh - значок годинника 15min
IC 8306
17:16
17:30
EuroPodorozh - значок годинника 14min
IC 84100
19:18
19:32
EuroPodorozh - значок годинника 14min
IC 86100
21:19
21:33
EuroPodorozh - значок годинника 14min
IC 87172

Проверьте расписание PKP для других городов