Розклад PKP для відношення Краків Головний - Цеханув

Сполучення PKP на маршруті Краків Головний – Цеханув обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:50 з вокзалу Краків Головний. Останній потяг до Цеханув вирушає о 23:34. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок MAŁOPOLSKA. Поїздка тим потягом триває 04:50. На маршруті Краків ГоловнийЦеханув курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Цеханув.

07:50
12:54
EuroPodorozh - значок годинника 5h 4min
IC 3520
09:39
14:47
EuroPodorozh - значок годинника 5h 8min
IC 3522
10:35
15:50
EuroPodorozh - значок годинника 5h 15min
TLK 35102
11:40
16:46
EuroPodorozh - значок годинника 5h 6min
IC 3524
15:31
20:21
EuroPodorozh - значок годинника 4h 50min
TLK 35105
15:54
20:46
EuroPodorozh - значок годинника 4h 52min
IC 3526
21:00
03:06
EuroPodorozh - значок годинника 6h 6min
TLK 38171
23:34
05:47
EuroPodorozh - значок годинника 6h 13min
TLK 35171

Проверьте расписание PKP для других городов