Розклад PKP для відношення Краків Головний - Мєхув

Сполучення PKP на маршруті Краків Головний – Мєхув обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 04:55 з вокзалу Краків Головний. Останній потяг до Мєхув вирушає о 21:46. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ŁOKIETEK. Поїздка тим потягом триває 00:27. На маршруті Краків ГоловнийМєхув курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Мєхув.

04:55
05:24
EuroPodorozh - значок годинника 29min
IC 144
05:51
06:19
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 32100
06:06
06:34
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 3722
06:17
06:47
EuroPodorozh - значок годинника 30min
IC 406
07:50
08:19
EuroPodorozh - значок годинника 29min
IC 3520
09:23
09:51
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 3560
09:39
10:08
EuroPodorozh - значок годинника 29min
IC 3522
10:35
11:03
EuroPodorozh - значок годинника 28min
TLK 35102
11:40
12:08
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 3524
13:39
14:07
EuroPodorozh - значок годинника 28min
IC 3122

Проверьте расписание PKP для других городов