Розклад PKP для відношення Краків Головний - Мисловіце

Сполучення PKP на маршруті Краків Головний – Мисловіце обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 04:42 з вокзалу Краків Головний. Останній потяг до Мисловіце вирушає о 21:23. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок OSTERWA. Поїздка тим потягом триває 00:45. На маршруті Краків ГоловнийМисловіце курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Мисловіце.

04:42
05:36
EuroPodorozh - значок годинника 54min
IC 38102
06:57
07:52
EuroPodorozh - значок годинника 55min
TLK 36106
07:14
08:07
EuroPodorozh - значок годинника 53min
IC 3604
09:21
10:13
EuroPodorozh - значок годинника 52min
IC 3554
11:26
12:14
EuroPodorozh - значок годинника 48min
IC 3512
13:07
13:54
EuroPodorozh - значок годинника 47min
IC 3804
14:13
14:58
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 3820
14:59
15:51
EuroPodorozh - значок годинника 52min
TLK 36102
17:16
18:03
EuroPodorozh - значок годинника 47min
IC 3700
19:37
20:28
EuroPodorozh - значок годинника 51min
TLK 310

Проверьте расписание PKP для других городов