Розклад PKP для відношення Цеханув - Сопот

Сполучення PKP на маршруті Цеханув – Сопот обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 01:00 з вокзалу Цеханув. Останній потяг до Сопот вирушає о 20:22. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок EIP Pendolino 4506. Поїздка тим потягом триває 02:01. На маршруті ЦеханувСопот курсують також інші потяги: TLK, EIP Pendolino - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Сопот.

01:00
03:51
EuroPodorozh - значок годинника 2h 51min
IC 18150
03:08
05:56
EuroPodorozh - значок годинника 2h 48min
TLK 38171
05:49
08:18
EuroPodorozh - значок годинника 2h 29min
TLK 35170
09:52
12:11
EuroPodorozh - значок годинника 2h 19min
IC 1510
11:47
14:12
EuroPodorozh - значок годинника 2h 25min
IC 18114
12:31
14:33
EuroPodorozh - значок годинника 2h 1min
EIP Pendolino 4506
15:51
18:18
EuroPodorozh - значок годинника 2h 27min
TLK 35102
17:48
20:09
EuroPodorozh - значок годинника 2h 21min
IC 1512
20:22
22:49
EuroPodorozh - значок годинника 2h 27min
TLK 35104

Проверьте расписание PKP для других городов