Розклад PKP для відношення Цеханув - Вейхерово

Сполучення PKP на маршруті Цеханув – Вейхерово обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 01:00 з вокзалу Цеханув. Останній потяг до Вейхерово вирушає о 11:47. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок POBRZEŻE. Поїздка тим потягом триває 03:17. На маршруті ЦеханувВейхерово курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Вейхерово.

01:00
04:27
EuroPodorozh - значок годинника 3h 27min
IC 18150
03:08
07:04
EuroPodorozh - значок годинника 3h 56min
TLK 38171
11:47
15:04
EuroPodorozh - значок годинника 3h 17min
IC 18114

Проверьте расписание PKP для других городов