Розклад PKP для відношення Хелм - Пулави

Сполучення PKP на маршруті Хелм – Пулави обслуговує, серед інших, TLK. Перший прямий потяг вирушає о 06:57 з вокзалу Хелм. Останній потяг до Пулави вирушає о 18:20. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок MIERZEJA. Поїздка тим потягом триває 01:31. На маршруті ХелмПулави курсують також інші потяги: IC Intercity - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Пулави.

06:57
08:49
EuroPodorozh - значок годинника 1h 52min
TLK 21010
09:36
11:07
EuroPodorozh - значок годинника 1h 31min
TLK 25150
13:20
14:52
EuroPodorozh - значок годинника 1h 32min
IC 25100
18:20
19:52
EuroPodorozh - значок годинника 1h 32min
IC 21100

Проверьте расписание PKP для других городов