Розклад PKP для відношення Сулехув - Опаленіца

Сполучення PKP на маршруті Сулехув – Опаленіца обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:40 з вокзалу Сулехув. Останній потяг до Опаленіца вирушає о 17:01. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок UKIEL. Поїздка тим потягом триває 00:53. На маршруті СулехувОпаленіца курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Опаленіца.

05:40
06:51
EuroPodorozh - значок годинника 1h 11min
IC 72100
07:27
08:30
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 71102
09:06
10:03
EuroPodorozh - значок годинника 57min
IC 75104
13:02
13:55
EuroPodorozh - значок годинника 53min
IC 75100
15:48
16:56
EuroPodorozh - значок годинника 1h 8min
IC 71100
17:01
17:57
EuroPodorozh - значок годинника 56min
IC 75108

Проверьте расписание PKP для других городов