Розклад PKP для відношення Сулехув - Могільно

Сполучення PKP на маршруті Сулехув – Могільно обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:27 з вокзалу Сулехув. Останній потяг до Могільно вирушає о 17:01. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок BACHUS. Поїздка тим потягом триває 02:13. На маршруті СулехувМогільно курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Могільно.

07:27
09:42
EuroPodorozh - значок годинника 2h 14min
IC 71102
09:06
11:19
EuroPodorozh - значок годинника 2h 13min
IC 75104
13:02
15:26
EuroPodorozh - значок годинника 2h 24min
IC 75100
17:01
19:32
EuroPodorozh - значок годинника 2h 31min
IC 75108

Проверьте расписание PKP для других городов