Розклад PKP для відношення Слупца - Шамотули

Сполучення PKP на маршруті Слупца – Шамотули обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:18 з вокзалу Слупца. Останній потяг до Шамотули вирушає о 15:35. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок MEWA. Поїздка тим потягом триває 01:16. На маршруті СлупцаШамотули курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Шамотули.

07:18
08:44
EuroPodorozh - значок годинника 1h 25min
IC 18100
11:37
13:03
EuroPodorozh - значок годинника 1h 26min
IC 28104
13:29
15:03
EuroPodorozh - значок годинника 1h 34min
IC 18102
15:35
16:51
EuroPodorozh - значок годинника 1h 16min
IC 18106

Проверьте расписание PKP для других городов