Розклад PKP для відношення Слупца - Хощно

Сполучення PKP на маршруті Слупца – Хощно обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:18 з вокзалу Слупца. Останній потяг до Хощно вирушає о 15:35. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок GÓRSKI. Поїздка тим потягом триває 02:37. На маршруті СлупцаХощно курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Хощно.

07:18
10:04
EuroPodorozh - значок годинника 2h 45min
IC 18100
11:37
14:14
EuroPodorozh - значок годинника 2h 37min
IC 28104
13:29
16:18
EuroPodorozh - значок годинника 2h 49min
IC 18102
15:35
18:20
EuroPodorozh - значок годинника 2h 45min
IC 18106

Проверьте расписание PKP для других городов