Розклад PKP для відношення Слупск - Варшава Центральна

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Варшава Центральна обслуговує, серед інших, EIP Pendolino. Перший прямий потяг вирушає о 07:25 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Варшава Центральна вирушає о 17:07. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок EIP Pendolino 8300. Поїздка тим потягом триває 04:10. На маршруті СлупскВаршава Центральна курсують також інші потяги: IC Intercity, EIC - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Варшава Центральна.

07:25
11:35
EuroPodorozh - значок годинника 4h 10min
EIP Pendolino 8300
11:26
15:37
EuroPodorozh - значок годинника 4h 11min
EIP Pendolino 8340
12:04
17:40
EuroPodorozh - значок годинника 5h 36min
IC 81114
13:49
19:10
EuroPodorozh - значок годинника 5h 21min
IC 81154
15:32
20:30
EuroPodorozh - значок годинника 4h 58min
EIC 8450
17:07
22:00
EuroPodorozh - значок годинника 4h 53min
EIC 8150

Проверьте расписание PKP для других городов