Розклад PKP для відношення Слупск - Познань Глувни

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Познань Глувни обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:05 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Познань Глувни вирушає о 18:07. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок PRZEMYŚLANIN. Поїздка тим потягом триває 04:21. На маршруті СлупскПознань Глувни курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Познань Глувни.

06:05
10:33
EuroPodorozh - значок годинника 4h 28min
IC 86102
09:47
14:27
EuroPodorozh - значок годинника 4h 40min
IC 84102
14:19
18:50
EuroPodorozh - значок годинника 4h 31min
IC 84100
18:07
22:28
EuroPodorozh - значок годинника 4h 21min
IC 87172

Проверьте расписание PKP для других городов