Розклад PKP для відношення Слупск - Піла

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Піла обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:05 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Піла вирушає о 18:07. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SZYNDZIELNIA. Поїздка тим потягом триває 03:06. На маршруті СлупскПіла курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Піла.

06:05
09:13
EuroPodorozh - значок годинника 3h 8min
IC 86102
09:47
12:53
EuroPodorozh - значок годинника 3h 6min
IC 84102
14:19
17:26
EuroPodorozh - значок годинника 3h 7min
IC 84100
18:07
21:15
EuroPodorozh - значок годинника 3h 8min
IC 87172

Проверьте расписание PKP для других городов