Розклад PKP для відношення Слупск - Славно

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Славно обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:40 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Славно вирушає о 20:13. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ŻUŁAWY. Поїздка тим потягом триває 00:16. На маршруті СлупскСлавно курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Славно.

05:40
05:57
EuroPodorozh - значок годинника 17min
IC 18150
06:05
06:22
EuroPodorozh - значок годинника 17min
IC 86102
07:09
07:43
EuroPodorozh - значок годинника 34min
IC 58100
08:22
08:39
EuroPodorozh - значок годинника 17min
TLK 38170
09:47
10:09
EuroPodorozh - значок годинника 22min
IC 84102
10:22
10:38
EuroPodorozh - значок годинника 16min
IC 58102
12:17
12:34
EuroPodorozh - значок годинника 17min
IC 58104
14:10
14:26
EuroPodorozh - значок годинника 16min
IC 18104
14:19
14:44
EuroPodorozh - значок годинника 25min
IC 84100
16:16
16:37
EuroPodorozh - значок годинника 21min
IC 18114

Проверьте расписание PKP для других городов