Розклад PKP для відношення Слупск - Руново Поморське

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Руново Поморське обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:09 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Руново Поморське вирушає о 20:13. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок GRYF. Поїздка тим потягом триває 01:41. На маршруті СлупскРуново Поморське курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Руново Поморське.

07:09
09:07
EuroPodorozh - значок годинника 1h 58min
IC 58100
10:22
12:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 46min
IC 58102
12:17
14:07
EuroPodorozh - значок годинника 1h 50min
IC 58104
14:10
15:52
EuroPodorozh - значок годинника 1h 42min
IC 18104
18:25
20:06
EuroPodorozh - значок годинника 1h 41min
IC 58106
20:13
22:01
EuroPodorozh - значок годинника 1h 48min
IC 58108

Проверьте расписание PKP для других городов