Розклад PKP для відношення Слупск - Румія

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Румія обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:48 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Румія вирушає о 21:59. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок RYBAK. Поїздка тим потягом триває 01:01. На маршруті СлупскРумія курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Румія.

07:48
08:50
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 85108
10:05
11:07
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 85106
11:55
13:01
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 81114
14:09
15:10
EuroPodorozh - значок годинника 1h 1min
IC 81104
16:15
17:18
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
IC 85104
18:07
19:17
EuroPodorozh - значок годинника 1h 10min
IC 85102
21:07
22:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 1min
IC 85100
21:59
23:02
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
TLK 83170

Проверьте расписание PKP для других городов