Розклад PKP для відношення Слупск - Рогозьно Велькопольське

Сполучення PKP на маршруті Слупск – Рогозьно Велькопольське обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:05 з вокзалу Слупск. Останній потяг до Рогозьно Велькопольське вирушає о 18:07. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SZKUNER. Поїздка тим потягом триває 03:42. На маршруті СлупскРогозьно Велькопольське курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Рогозьно Велькопольське.

06:05
09:47
EuroPodorozh - значок годинника 3h 42min
IC 86102
09:47
13:50
EuroPodorozh - значок годинника 4h 3min
IC 84102
14:19
18:04
EuroPodorozh - значок годинника 3h 45min
IC 84100
18:07
21:49
EuroPodorozh - значок годинника 3h 42min
IC 87172

Проверьте расписание PKP для других городов