Розклад PKP для відношення Серадз - Вроцлав Надодже

Сполучення PKP на маршруті Серадз – Вроцлав Надодже обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:06 з вокзалу Серадз. Останній потяг до Вроцлав Надодже вирушає о 21:14. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SŁOWACKI. Поїздка тим потягом триває 02:01. На маршруті СерадзВроцлав Надодже курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Вроцлав Надодже.

07:06
09:37
EuroPodorozh - значок годинника 2h 31min
IC 1620
09:38
11:42
EuroPodorozh - значок годинника 2h 4min
IC 1622
11:30
13:31
EuroPodorozh - значок годинника 2h 1min
IC 5620
17:12
19:20
EuroPodorozh - значок годинника 2h 7min
IC 16102
18:23
20:54
EuroPodorozh - значок годинника 2h 31min
IC 1626
21:14
23:32
EuroPodorozh - значок годинника 2h 18min
IC 16106

Проверьте расписание PKP для других городов