Розклад PKP для відношення Пілава - Люблін Ґлувни

Сполучення PKP на маршруті Пілава – Люблін Ґлувни обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:22 з вокзалу Пілава. Останній потяг до Люблін Ґлувни вирушає о 20:28. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок BYSTRZYCA. Поїздка тим потягом триває 01:03. На маршруті ПілаваЛюблін Ґлувни курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Люблін Ґлувни.

07:22
08:28
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 12100
08:23
09:28
EuroPodorozh - значок годинника 1h 5min
IC 5332
09:22
10:27
EuroPodorozh - значок годинника 1h 5min
IC 1200
11:24
12:34
EuroPodorozh - значок годинника 1h 10min
IC 72100
12:06
13:14
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 52100
14:07
15:11
EuroPodorozh - значок годинника 1h 4min
IC 5220
16:37
17:42
EuroPodorozh - значок годинника 1h 4min
IC 83100
17:36
18:40
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
IC 12102
18:34
19:57
EuroPodorozh - значок годинника 1h 22min
TLK 12010
19:05
20:12
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 82104

Проверьте расписание PKP для других городов