Розклад PKP для відношення Пілава - Влоцлавек

Сполучення PKP на маршруті Пілава – Влоцлавек обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 07:31 з вокзалу Пілава. Останній потяг до Влоцлавек вирушає о 19:31. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ZAMOYSKI. Поїздка тим потягом триває 02:35. На маршруті ПілаваВлоцлавек курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Влоцлавек.

07:31
10:12
EuroPodorozh - значок годинника 2h 41min
IC 28100
11:31
14:07
EuroPodorozh - значок годинника 2h 35min
IC 38100
13:31
16:09
EuroPodorozh - значок годинника 2h 38min
IC 2520
15:31
18:15
EuroPodorozh - значок годинника 2h 44min
IC 25100
19:31
22:09
EuroPodorozh - значок годинника 2h 38min
IC 3532

Проверьте расписание PKP для других городов