Розклад PKP для відношення Озоркув - Бидгощ Лесна

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Бидгощ Лесна обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Бидгощ Лесна вирушає о 20:05. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WITKACY. Поїздка тим потягом триває 02:12. На маршруті ОзоркувБидгощ Лесна курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Бидгощ Лесна.

06:54
09:13
EuroPodorozh - значок годинника 2h 19min
IC 1532
08:49
11:01
EuroPodorozh - значок годинника 2h 12min
IC 4520
13:08
15:20
EuroPodorozh - значок годинника 2h 12min
IC 3560
16:42
18:56
EuroPodorozh - значок годинника 2h 14min
IC 4526
20:05
22:19
EuroPodorozh - значок годинника 2h 14min
IC 3534

Проверьте расписание PKP для других городов