Розклад PKP для відношення Озоркув - Прущ Гданьський

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Прущ Гданьський обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Прущ Гданьський вирушає о 16:42. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок HUTNIK. Поїздка тим потягом триває 03:48. На маршруті ОзоркувПрущ Гданьський курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Прущ Гданьський.

06:54
10:58
EuroPodorozh - значок годинника 4h 4min
IC 1532
08:49
12:37
EuroPodorozh - значок годинника 3h 48min
IC 4520
13:08
17:05
EuroPodorozh - значок годинника 3h 56min
IC 3560
16:42
20:32
EuroPodorozh - значок годинника 3h 50min
IC 4526

Проверьте расписание PKP для других городов