Розклад PKP для відношення Озоркув - Мишкув

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Мишкув обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Мишкув вирушає о 19:18. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок CHEMIK. Поїздка тим потягом триває 02:41. На маршруті ОзоркувМишкув курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Мишкув.

06:54
09:35
EuroPodorozh - значок годинника 2h 41min
IC 1424
11:21
14:05
EuroPodorozh - значок годинника 2h 44min
IC 5426
15:39
18:29
EuroPodorozh - значок годинника 2h 50min
TLK 54102
19:18
22:00
EuroPodorozh - значок годинника 2h 42min
IC 5420

Проверьте расписание PKP для других городов