Розклад PKP для відношення Озоркув - Ленчица

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Ленчица обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Ленчица вирушає о 21:27. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок KOCIEWIE. Поїздка тим потягом триває 00:06. На маршруті ОзоркувЛенчица курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Ленчица.

06:54
07:00
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 1532
08:49
08:55
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 4520
09:59
10:05
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 3722
12:39
12:45
EuroPodorozh - значок годинника 6min
TLK 45102
13:08
13:15
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 3560
16:42
16:48
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 4526
20:05
20:11
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 3534
21:27
21:33
EuroPodorozh - значок годинника 6min
IC 4124

Проверьте расписание PKP для других городов