Розклад PKP для відношення Озоркув - Заверці

Сполучення PKP на маршруті Озоркув – Заверці обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Озоркув. Останній потяг до Заверці вирушає о 19:18. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок HUTNIK. Поїздка тим потягом триває 02:52. На маршруті ОзоркувЗаверці курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Заверці.

06:54
09:47
EuroPodorozh - значок годинника 2h 53min
IC 1424
11:21
14:22
EuroPodorozh - значок годинника 3h 1min
IC 5426
15:39
18:41
EuroPodorozh - значок годинника 3h 2min
TLK 54102
19:18
22:10
EuroPodorozh - значок годинника 2h 52min
IC 5420

Проверьте расписание PKP для других городов