Розклад PKP для відношення Наленчув - Свидник Місто

Сполучення PKP на маршруті Наленчув – Свидник Місто обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 08:10 з вокзалу Наленчув. Останній потяг до Свидник Місто вирушає о 20:13. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок CHEŁMIANIN. Поїздка тим потягом триває 00:32. На маршруті НаленчувСвидник Місто курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Свидник Місто.

08:10
08:42
EuroPodorozh - значок годинника 32min
IC 12100
12:57
13:33
EuroPodorozh - значок годинника 36min
IC 52100
19:30
20:15
EuroPodorozh - значок годинника 45min
TLK 12010
20:13
21:08
EuroPodorozh - значок годинника 55min
IC 82104

Проверьте расписание PKP для других городов