Розклад PKP для відношення Наленчув - Бидгощ Всхуд

Сполучення PKP на маршруті Наленчув – Бидгощ Всхуд обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:42 з вокзалу Наленчув. Останній потяг до Бидгощ Всхуд вирушає о 18:42. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок KOCHANOWSKI. Поїздка тим потягом триває 04:24. На маршруті НаленчувБидгощ Всхуд курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Бидгощ Всхуд.

06:42
11:19
EuroPodorozh - значок годинника 4h 37min
IC 28100
10:42
15:27
EuroPodorozh - значок годинника 4h 45min
IC 38100
12:42
17:23
EuroPodorozh - значок годинника 4h 41min
IC 2520
14:42
19:17
EuroPodorozh - значок годинника 4h 35min
IC 25100
18:42
23:06
EuroPodorozh - значок годинника 4h 24min
IC 3532

Проверьте расписание PKP для других городов