Розклад PKP для відношення Лохув - Варшава Східна

Сполучення PKP на маршруті Лохув – Варшава Східна обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:23 з вокзалу Лохув. Останній потяг до Варшава Східна вирушає о 21:55. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок PODLASIAK. Поїздка тим потягом триває 00:35. На маршруті ЛохувВаршава Східна курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Варшава Східна.

06:23
07:01
EuroPodorozh - значок годинника 37min
IC 1622
08:24
09:01
EuroPodorozh - значок годинника 37min
IC 5620
10:25
11:01
EuroPodorozh - значок годинника 35min
IC 18102
11:29
12:08
EuroPodorozh - значок годинника 38min
IC 1624
13:22
14:00
EuroPodorozh - значок годинника 38min
IC 1422
15:31
16:14
EuroPodorozh - значок годинника 43min
IC 16104
17:23
18:06
EuroPodorozh - значок годинника 42min
IC 16106
19:22
20:06
EuroPodorozh - значок годинника 43min
IC 143
21:55
22:31
EuroPodorozh - значок годинника 36min
IC 1100

Проверьте расписание PKP для других городов