Розклад PKP для відношення Лохув - Варшава Західна

Сполучення PKP на маршруті Лохув – Варшава Західна обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:23 з вокзалу Лохув. Останній потяг до Варшава Західна вирушає о 21:55. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок NAREW. Поїздка тим потягом триває 00:54. На маршруті ЛохувВаршава Західна курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Варшава Західна.

06:23
07:32
EuroPodorozh - значок годинника 1h 8min
IC 1622
08:24
09:33
EuroPodorozh - значок годинника 1h 9min
IC 5620
10:25
11:34
EuroPodorozh - значок годинника 1h 8min
IC 18102
11:29
12:37
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 1624
13:22
14:38
EuroPodorozh - значок годинника 1h 15min
IC 1422
15:31
16:33
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 16104
17:23
18:49
EuroPodorozh - значок годинника 1h 26min
IC 16106
19:22
20:29
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 143
21:55
22:49
EuroPodorozh - значок годинника 54min
IC 1100

Проверьте расписание PKP для других городов