Розклад PKP для відношення Леґьоново - Прабути

Сполучення PKP на маршруті Леґьоново – Прабути обслуговує, серед інших, TLK. Перший прямий потяг вирушає о 02:19 з вокзалу Леґьоново. Останній потяг до Прабути вирушає о 18:54. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SŁOWINIEC. Поїздка тим потягом триває 01:57. На маршруті ЛеґьоновоПрабути курсують також інші потяги: IC Intercity - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Прабути.

02:19
04:41
EuroPodorozh - значок годинника 2h 22min
TLK 38171
05:05
07:10
EuroPodorozh - значок годинника 2h 5min
TLK 35170
09:00
10:57
EuroPodorozh - значок годинника 1h 57min
IC 1510
11:05
13:05
EuroPodorozh - значок годинника 2h 0min
IC 18114
15:00
16:59
EuroPodorozh - значок годинника 1h 59min
TLK 35102
17:13
19:10
EuroPodorozh - значок годинника 1h 57min
IC 1512
18:54
20:57
EuroPodorozh - значок годинника 2h 3min
TLK 35104

Проверьте расписание PKP для других городов