Розклад PKP для відношення Лежайськ - Руднік над Санем

Сполучення PKP на маршруті Лежайськ – Руднік над Санем обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:07 з вокзалу Лежайськ. Останній потяг до Руднік над Санем вирушає о 18:26. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок WITOS. Поїздка тим потягом триває 00:31. На маршруті ЛежайськРуднік над Санем курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Руднік над Санем.

06:07
06:38
EuroPodorozh - значок годинника 31min
IC 31106
10:26
10:58
EuroPodorozh - значок годинника 32min
TLK 311
15:46
16:18
EuroPodorozh - значок годинника 31min
IC 31104
18:26
18:59
EuroPodorozh - значок годинника 32min
IC 7200

Проверьте расписание PKP для других городов