Розклад PKP для відношення Лежайськ - Ніско

Сполучення PKP на маршруті Лежайськ – Ніско обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:07 з вокзалу Лежайськ. Останній потяг до Ніско вирушає о 18:26. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SAN. Поїздка тим потягом триває 00:43. На маршруті ЛежайськНіско курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Ніско.

06:07
06:50
EuroPodorozh - значок годинника 43min
IC 31106
10:26
11:11
EuroPodorozh - значок годинника 45min
TLK 311
15:46
16:30
EuroPodorozh - значок годинника 44min
IC 31104
18:26
19:12
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 7200

Проверьте расписание PKP для других городов