Розклад PKP для відношення Кшиж - Добегнєв

Сполучення PKP на маршруті Кшиж – Добегнєв обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:02 з вокзалу Кшиж. Останній потяг до Добегнєв вирушає о 20:41. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок GAŁCZYŃSKI. Поїздка тим потягом триває 00:13. На маршруті КшижДобегнєв курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Добегнєв.

06:02
06:16
EuroPodorozh - значок годинника 14min
IC 38172
06:22
06:35
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 38192
09:32
09:45
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 18100
10:28
10:41
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 18108
13:36
13:49
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 28104
15:40
15:53
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 18102
17:33
17:46
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 18106
20:41
20:54
EuroPodorozh - значок годинника 13min
IC 3820

Проверьте расписание PKP для других городов