Розклад PKP для відношення Кшешовіце - Оборнікі Шльонске

Сполучення PKP на маршруті Кшешовіце – Оборнікі Шльонске обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 09:37 з вокзалу Кшешовіце. Останній потяг до Оборнікі Шльонске вирушає о 22:28. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок PIAST. Поїздка тим потягом триває 03:25. На маршруті КшешовіцеОборнікі Шльонске курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Оборнікі Шльонске.

09:37
13:03
EuroPodorozh - значок годинника 3h 26min
IC 3514
11:45
15:10
EuroPodorozh - значок годинника 3h 25min
IC 3512
17:33
21:00
EuroPodorozh - значок годинника 3h 27min
IC 3700
20:11
00:02
EuroPodorozh - значок годинника 3h 50min
TLK 35172
22:28
03:13
EuroPodorozh - значок годинника 4h 45min
IC 38172

Проверьте расписание PKP для других городов