Розклад PKP для відношення Кшешовіце - Кендзєжин-Козлє

Сполучення PKP на маршруті Кшешовіце – Кендзєжин-Козлє обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:14 з вокзалу Кшешовіце. Останній потяг до Кендзєжин-Козлє вирушає о 19:58. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ROZTOCZE. Поїздка тим потягом триває 01:35. На маршруті КшешовіцеКендзєжин-Козлє курсують також інші потяги: TLK - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Кендзєжин-Козлє.

05:14
07:03
EuroPodorozh - значок годинника 1h 48min
IC 38102
07:24
09:01
EuroPodorozh - значок годинника 1h 37min
TLK 36106
13:14
14:53
EuroPodorozh - значок годинника 1h 39min
IC 3804
15:35
17:16
EuroPodorozh - значок годинника 1h 41min
TLK 36102
19:58
21:33
EuroPodorozh - значок годинника 1h 35min
TLK 310

Проверьте расписание PKP для других городов