Розклад PKP для відношення Конін - Сохачев

Сполучення PKP на маршруті Конін – Сохачев обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 04:16 з вокзалу Конін. Останній потяг до Сохачев вирушає о 21:11. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок GAŁCZYŃSKI. Поїздка тим потягом триває 01:11. На маршруті КонінСохачев курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Сохачев.

04:16
05:48
EuroPodorozh - значок годинника 1h 32min
IC 81170
06:37
07:49
EuroPodorozh - значок годинника 1h 12min
IC 71104
08:40
09:54
EuroPodorozh - значок годинника 1h 14min
IC 72100
12:15
13:29
EuroPodorozh - значок годинника 1h 14min
IC 81106
14:26
15:39
EuroPodorozh - значок годинника 1h 13min
IC 81102
16:38
17:51
EuroPodorozh - значок годинника 1h 13min
IC 82104
18:37
19:50
EuroPodorozh - значок годинника 1h 13min
IC 71100
21:11
22:23
EuroPodorozh - значок годинника 1h 11min
IC 81100

Проверьте расписание PKP для других городов