Розклад PKP для відношення Здуньська Воля - Каліш

Сполучення PKP на маршруті Здуньська Воля – Каліш обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 06:54 з вокзалу Здуньська Воля. Останній потяг до Каліш вирушає о 20:58. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ASNYK. Поїздка тим потягом триває 00:45. На маршруті Здуньська ВоляКаліш курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Каліш.

06:54
07:39
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 1620
07:08
07:54
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 18109
09:26
10:12
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 1622
11:18
12:03
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 5620
12:11
12:56
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 27102
17:00
17:47
EuroPodorozh - значок годинника 47min
IC 16102
18:00
18:46
EuroPodorozh - значок годинника 45min
IC 3720
18:10
18:56
EuroPodorozh - значок годинника 46min
IC 1626
20:58
21:55
EuroPodorozh - значок годинника 57min
IC 16106

Проверьте расписание PKP для других городов