Розклад PKP для відношення Варшава Західна - Чижев

Сполучення PKP на маршруті Варшава Західна – Чижев обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:05 з вокзалу Варшава Західна. Останній потяг до Чижев вирушає о 20:36. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок ZAMENHOF. Поїздка тим потягом триває 01:32. На маршруті Варшава ЗахіднаЧижев курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Чижев.

05:05
06:43
EuroPodorozh - значок годинника 1h 38min
IC 1000
07:36
09:12
EuroPodorozh - значок годинника 1h 36min
IC 144
09:24
11:17
EuroPodorozh - значок годинника 1h 53min
IC 61106
12:00
13:42
EuroPodorozh - значок годинника 1h 42min
IC 61104
13:20
15:03
EuroPodorozh - значок годинника 1h 43min
IC 4122
15:32
17:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 36min
IC 6124
16:08
17:54
EuroPodorozh - значок годинника 1h 45min
IC 81102
18:20
19:52
EuroPodorozh - значок годинника 1h 32min
IC 6520
20:36
22:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 32min
IC 1002

Проверьте расписание PKP для других городов