Розклад PKP для відношення Варшава Західна - Лохув

Сполучення PKP на маршруті Варшава Західна – Лохув обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:05 з вокзалу Варшава Західна. Останній потяг до Лохув вирушає о 20:36. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок HAŃCZA. Поїздка тим потягом триває 01:02. На маршруті Варшава ЗахіднаЛохув курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Лохув.

05:05
06:11
EuroPodorozh - значок годинника 1h 6min
IC 1000
07:36
08:38
EuroPodorozh - значок годинника 1h 2min
IC 144
09:24
10:43
EuroPodorozh - значок годинника 1h 19min
IC 61106
12:00
13:08
EuroPodorozh - значок годинника 1h 8min
IC 61104
13:20
14:34
EuroPodorozh - значок годинника 1h 14min
IC 4122
15:32
16:39
EuroPodorozh - значок годинника 1h 7min
IC 6124
16:08
17:26
EuroPodorozh - значок годинника 1h 18min
IC 81102
18:20
19:24
EuroPodorozh - значок годинника 1h 4min
IC 6520
20:36
21:39
EuroPodorozh - значок годинника 1h 3min
IC 1002

Проверьте расписание PKP для других городов