Розклад PKP для відношення Варшава Західна - Водзіслав Шльонський

Сполучення PKP на маршруті Варшава Західна – Водзіслав Шльонський обслуговує, серед інших, IC Intercity. Перший прямий потяг вирушає о 05:33 з вокзалу Варшава Західна. Останній потяг до Водзіслав Шльонський вирушає о 17:34. Найшвидший проїзд пропонує потяг без пересадок SILESIA. Поїздка тим потягом триває 03:40. На маршруті Варшава ЗахіднаВодзіслав Шльонський курсують також інші потяги: - пропонують нижчу вартість квитка і, зазвичай, довшу тривалість подорожі. Потяг закінчує рух на станції Водзіслав Шльонський.

05:33
09:13
EuroPodorozh - значок годинника 3h 40min
IC 116
13:29
17:13
EuroPodorozh - значок годинника 3h 44min
IC 112
17:34
21:24
EuroPodorozh - значок годинника 3h 50min
IC 110

Проверьте расписание PKP для других городов