Подорожі Європою – потяг чи літак?

Потяг чи літак?

Опубліковано: 2022/05/03
Категорія:

8 причин, чому варто подорожувати потягом

Навіщо будувати залізниці та подорожувати потягами, коли можна летіти літаком? Чи літак – це найшвидший та найкращий вид подорожі? Відповідь на ці запитання виявляється дуже простою. Поспішаємо роз’яснити.

Ось причини, чому подорожувати потягом краще, ніж літаком:

1. Залізничні вокзали знаходяться ближче до центрів міст

2. Подорож потягом без черг

3. Обмеження багажу? Бери скільки хочеш!

4. Втрачений багаж? Не цього разу

5. Потяги пропонують більше простору та комфорту

6. Залізниця „нечутлива до погоди”

7. Турбота про навколишнє середовище

8. Потяг гарантує Вам більше свободи

Залізничні вокзали знаходяться ближче до центрів міст

Подорож включає не лише подолання відстані між двома аеропортами, а й доїзд до них та час, проведений на реєстрації. Ці проблеми не виникають у випадку подорожі залізницею. Залізничні вокзали зазвичай знаходяться в досконалих локаціях, в самому серці міст, тому ви можете відразу після висадки з потяга почати огляд визначних пам’яток. Важливим є те, що розташування вокзалів гарантує швидкий доступ, наприклад, до готелю. Окрім того, придбання основних продуктів, таких як: вода, кава, сендвічі тощо, буде набагато менше обтяжувати Ваш бюджет, ніж відвідування магазинів аеропорту.

Pociąg z lotniska

Подорож потягом без черг

Процедура посадки та висадки з потяга значно простіша і займає менше часу, ніж реєстрація пасажирів літака (особливо в умовах нинішнього посилення заходів безпеки). Перебування в аеропорту пов’язане, перш за все, з довгими чергами. Проведене анкетування пасажирів показує, що більшість із них серйозним недоліком вважають черги до контрольно-пропускних пунктів безпеки (КПП).

Bagaż w pociągu

Обмеження багажу? Бери скільки хочеш!

Поїздка залізницею здійснюється без норми провезення багажу! Зовсім протилежно ніж у випадку авіакомпаній, які беруть з пасажира плату за кожен зайвий кілограм.

Втрачений багаж? Не цього разу

Неоднократно виникають втрати багажу авіакомпаніями . Це незручна ситуація для пасажира, що викликає стрес, втрату часу, а часто також вимагає і додаткових витрат. Однак, подорожуючи потягом, втратити багаж практично неможливо! Хіба що пасажир при виході забуде взяти його з собою.

Потяги пропонують більше простору та комфорту

На жаль, авіакомпанії збільшують середню зайнятість літаків, не замінюючи їх на більші. Збільшуючи щільність посадкових місць, вони отримують відповідний економічний ефект. У потягах набагато більше місця, ніж в літаку. Перевізники забезпечують комфортну подорож пасажирів.

Залізниця „нечутлива до погоди”

Більше того, потяги (за винятком найекстремальніших ситуацій) майже «нечутливі до погоди». На жаль, цього не можна сказати про літаки, які здійснили посадку, наприклад, через туман чи інші погодні умови, які не дозволяли безпечний політ. Також, що важливо, є пасажири, у яких просто немає вибору через страх перед польотом.

Pociągi międzynarodowe rozkład jazdy

Цікавинка. На багатьох європейських маршрутах потяг виграє у літака!

Bilety kolejowe online

Турбота про навколишнє середовище

Потяги набагато менше забруднюють навколишнє середовище. У 2009 році було підготовлено звіт, який показує, що якби люди, замість того, щоб користуватися внутрішнім повітряним сполученням, подорожували за тим самим маршрутом потягом, викиди вуглекислого газу зменшилися б в 29-кратному розмірі.

Потяг гарантує Вам більше свободи

Зараз більшість пасажирів беруть із собою в подорож електронні пристрої (смартфони, планшети чи ноутбуки). На борту літака існують труднощі з їх використанням, а на деяких етапах польоту це навіть заборонено. У потязі мандрівник може робити все, що захоче і коли захоче.
Після врахування всіх складових подорожі виявляється, що поїздка швидкісним потягом навіть на маршруті у кілька сотень кілометрів займає менше часу, ніж політ літаком, а також має набагато більше переваг на користь вибору цього способу подорожування.

Бронювання квитка на потяг онлайн

Бронювання та придбання залізничних квитків онлайн, а також розклади руху потягів доступні на порталі Europodorozh.com.ua.

Забронюйте прямо зараз онлайн квиток на подорож залізницею. Тільки в нашому сервісі – EuroPodorozh.com.ua

Автор AR

Пошук сполучення